• Chętnie udzielimy więcej informacji

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą szkoleń językowych dla firm, prosimy o kontakt w celu przedstawienia dokładnej oferty.

  Kursy językowe dla firm

  Jeżeli chcą Państwo zainteresowani współpracą z naszą szkołą z zakresu nauczania języka angielskiego Państwa pracowników zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów języka angielskiego dla firm.

  Szkoła Języków Obcych GettinEnglish.com specjalizuje się w nauczaniu zarówno Business English jak i General English dla firm mających swoją siedzibę na terenie Rzeszowa i nie tylko. Nasi lektorzy mieli przyjemność szkolić m.in. pracowników firm: Zelmer, Heli-One Poland, Podkarpacki Klub Biznesu, ES-SYSTEM, ML-SYSTEM, GC ENERGY oraz klientów korporacyjnych z Warszawy, Gdyni, Rzeszowa, Torunia i Poznania.

  Prowadzimy szkolenia online i w siedzibie firmy Klienta dla pracowników, kadry zarządzającej. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania i opieramy się na metodzie komunikatywnej, której celem jest umożliwienie słuchaczom wykorzystania terminologii biznesowej, zakresu leksykalno-gramatycznego w praktycznej komunikacji w języku angielskim. Kładziemy szczególny nacisk na swobodę porozumiewania się językiem w mowie i piśmie.

  Nasi lektorzy posiadają doświadczenie w nauczaniu języka specjalistycznego w takich dziedzinach jak: marketing i reklama, PR, HR, logistyka, fotowoltaika, architektura, produkcja, informatyka, zarządzanie, bankowość i finanse, kosmetologia.

  Zapewniamy

  • Bezpłatny audyt językowy przeprowadzony przez naszego metodyka,
  • Test poziomujący Placement Test online dla każdego pracownika w celu określenia  znajomości języka,
  • Prowadzenie zajęć online na nowoczesnej platformie lub w siedzibie firmy Klienta
  • Dostęp do aplikacji E-dziennik
  • Bezpłatny dostęp do wszystkich testów online na www.gettinenglish.com,
  • Dobór materiałów, tematyki dostosowanych do Państwa potrzeb,
  • Elastyczne godziny zajęć,
  • Możliwość rozpoczęcia kursu w dowolnej chwili,
  • Raport końcowy z przeprowadzonego kursu, który będzie zawierał szczegółową informację na temat osiągnięć uczestników szkolenia, wnioski oraz sugerowane działania i wskazówki na przyszłość.

  Prowadziliśmy zajęcia w firmach:

 • Chętnie udzielimy więcej informacji

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą szkoleń językowych dla firm, prosimy o kontakt w celu przedstawienia dokładnej oferty.