• Opinie o kursach z języka angielskiego i języka niemieckiego

  Sprawdź co mówią o nas kursanci szkoły języków obcych GettinEnglish.com.

  GettinEnglish –kursy online angielskiego – to świetne rozwiązanie i pozycja obowiązkowa dla osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego w obszarze biznesu i nie tylko. Przez lata wypróbowałam wiele sposobów nauki, były książki, płyty, kursy wyjazdowe, e learning i niestety nie było takiego efektu, którego oczekiwałam.

  Zmieniło się to, kiedy w sieci natknęłam się na platformę Sławka, który jak się okazało przygotowuje kursy angielskiego. Można powiedzieć szyte na miarę dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe w odpowiednim dla siebie poziomie i tempie nauczania.

  Po kilku pierwszych lekcjach okazało się, że przygotowane przez Sławka materiały są atrakcyjne i przejrzyste. Są przygotowane w taki sposób, by oprócz korzystania z nich na lekcjach, mogły mi pomagać w codziennej komunikacji w pracy jak i ułatwiać kontakty biznesowe, które wymagają sprawnego posługiwania się zwrotami branżowymi w obszarze business English. Na platformie, którą stworzył Sławek nie ma nudnych powtarzalnych zadań, tylko ciekawe i inspirujące teksty i testy, które motywują i mobilizują do nauki. Materiały na platformie cały czas ewoluują podążając za uczniem, który się rozwija w odpowiednim dla siebie czasie. Bezcenne, jest to, że Mój Nauczyciel świetnie prowadzi lekcje, dostosowując tempo do poziomu ucznia, a jago fachowość i zaangażowanie nagradzane są po czasie pożądanymi efektami, którymi może pochwalić się uczeń. Na tych zajęciach jest dużo zwrotów i słownictwa biznesowego, które wykorzystywane jest przeze mnie podczas wielu spotkań i prezentacji, które prowadzę w jęz. angielskim. Platforma i układ modułów jest bardzo przejrzysty i czytelny, co ułatwia wykorzystywanie jej w sposób intuicyjny. Bardzo wygodnym udogodnieniem jest możliwość wydrukowania materiałów z każdej lekcji i naniesienie na nich swoich notatek. Jest oczywiście również możliwość zapisywania w/w materiałów w pdf w telefonie, co bardzo ułatwia powtarzanie materiału stojąc w korkach.

  To jak Sławek uczy i jakie materiały wykorzystuje do mojego rozwoju językowego jest dla mnie, doskonałym rozwiązaniem, które pozwoliło mi uwierzyć w siebie i pomogło dostrzec progres w rozwijaniu swoich kompetencji językowych. Korzystam z tego kursu na różnych urządzeniach, podczas podróży służbowych, wakacji, zawsze wtedy gdy mam czas i ochotę. Gorąco polecam, ale uwaga, można się od tej nauki uzależnić

  Magdalena D. – Warszawa
  język angielski biznesowy

  Szkołę Gettinenglish poleciła mi koleżanka. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do kursanta. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, wyciskają dużo mówienia. Cała uwaga lektora skupiona jest tylko na mnie. Jeżeli, ktoś jeszcze ma opory, mówię, że warto… Polecam w 100% zajęcia w gettinenglish.

  Paweł Z. – Warszawa
  język niemiecki ogólny

  Korzystając z okazji chciałam pochwalić swojego lektora za prowadzenie lekcji, przygotowanie do zajęć i za pełen profesjonalizm. Ciesze się, że trafiłam na Waszą szkołę. To był dobry wybór!!! Już zdążyłam Was polecić swoim znajomym 🙂

  Marta K – Olsztyn
  angielski ogólny

  Szkołę znalazłam dzięki przeglądarce internetowej i trafiłam w dziesiątkę.Pełna profesjonalność w nauczania języka angielskiego. Lekcje są urozmaicone, nauczyciel bardzo refleksyjny i nie ma tzw. wolnego czasu jak w tradycyjnych szkołach. Uczę się języka użytecznego. Każda lekcja to coś nowego i oczywiście powtórka. Efektywne metody nauczania sprawiają, że chcę się uczyć. Nauczyciel profesjonalnie przygotowany do zajęć. Nie sądziłam, że nauka języka online może być tak skuteczna. Polecam tę szkołę!!!

  Beata Ś. – Belgia
  język angielski – ogólny

  Osobiście uczyłem się już języka online w szkole Empik, w Empiku lekcje były nagrywane i kursant mógł się logować na swoje konto i odtwarzać lekcje dowolną ilość razy. W waszej szkole podobały mi się ćwiczenia do wykonania na YouTube spotkałem się z tym pierwszy raz i było super. Wasz nauczyciel z którym miałem lekcje ma przeogromną wiedzę i w zasadzie to przeniósł moją znajomość angielskiego na całkiem inny poziom. Słyszalność była bardzo dobra i mieliśmy tylko małe kłopoty techniczne, które szybko zostały rozwiązane. Uczenie się online ma tą zaletę że nie trace czasu na dojazd do szkoły i siedzę sobie wygodnie w fotelu z kubkiem kawy i uczę się tak samo wydajnie jak w tradycyjnej szkole. Jeżeli ktoś z moich znajomych lub rodziny będzie szukał szkoły online to waszą szkołę polecę jako sprawdzoną i rzetelną. Było bardzo miło uszestniczyć w lekcjach prowadzonych przez Sławka. Życzę dalszego rozwoju i samych sukcesów.

  Artur R.

  Przygotowanie do egzaminu TELC

  Witam! Sam fakt, że korzystam z kursów online z GettinEnglish już ponad rok powinien być najlepszą rekomendacją (tutaj uczciwie muszę przyznać, że jestem dość wymagającą osobą), jednak aby rozwiać obawy i sceptycyzm związany z formą zajęć online, chciałam podzielić się wrażeniami z kursu. Mam nadzieję, że moja recenzja okaże się dla kogoś pomocna. „Jak to? Uczyć się bez kontaktu face to face z lektorem? Bez książki? Eee, mi to trzeba wszystko palcem pokazać, zilustrować, podkreślić, powtórzyć wielokrotnie. „ Tak najczęściej mówią znajomi, kiedy dowiadują się o moim kursie. Sama tak myślałam rok temu, ale jestem z “generacji y”, nie chciało mi się wychodzić z domu na inne zajęcia, spróbowałam i teraz świadomie mówię, że można 🙂 Mając porównanie z różnymi rodzajami kursów językowych, a było tego trochę w ciągu 3 ostatnich lat (dodatkowe warsztaty na uczelni, grupowe zajęcia w innych szkołach językowych, zajęcia indywidualne w tym z native speakerami), stwierdzam, że kursy online z GettinEnglish są dla mnie najefektywniejszą metodą nauki- odczucie oczywiście subiektywne, ale doceniam przede wszystkim profesjonalizm w podejściu do tematu edukacji, organizację pracy, pasję i przede wszystkim efekty 🙂 Po zalogowaniu na specjalnie zaprojektowanej w celach kursów platformie, zajęcia przebiegają na zasadzie dzielenia ekranu z lektorem, tzn. materiały i ćwiczenia, nagrania video, są widoczne równocześnie dla obu stron spotkania. Ćwiczenia uzupełnia się jak w każdym edytorze tekstu, istnieje możliwość zakreślania, a nawet rysunku odręcznego, wszystko po to, żeby dotrzeć też do ludzi takich jak ja, czyli tych, którzy nie uwierzą/zapamiętają póki nie zobaczą… Oczywiście cały czas utrzymywana jest konwersacja z lektorem (wystarczy posiadać mikrofon, a jest on wbudowany chyba w każdym laptopie). Fajną rzeczą jest okno czatu u dołu ekranu. Lektor wpisuje tam „nowe” słowa, tworząc w ten sposób słownik z zajęć. Pod koniec sesji wystarczy skopiować taki wokabularzyk z czatu i voila, mamy gotową listę do wkuwania, bo nie oszukujmy się, bez pracy własnej się nie obędzie. Po każdych zajęciach dostaję maila z podsumowaniem i materiałami z zajęć. Zwolennicy wersji papierowej pomocy naukowych mogą sobie je wydrukować, wpiąć do segregatora, tworząc w ten sposób swoją skrojoną wg własnych potrzeb„książkę do angielskiego”. Podsumowując kwestię obsługi spotkań online od strony kursanta: wiem, że nawet moja babcia dałaby radę 🙂 Czas zajęć w 100% poświęcony uczniowi, urozmaicone ćwiczenia, wachlarz których pozwala pracować nad wszystkimi aspektami biegłości językowej. GettinEnglish dostosowuje się do moich zmieniających się potrzeb z zakresu poziomu znajomości języka i tematyki zajęć. Materiały opracowane przez szkołę zawsze są dobrej jakości, a studenci mogą mieć pewność, że uczą się aktualnego języka (na miarę czasów w których żyjemy, zero archaizmów!) Oczywiście najważniejsze są efekty, a dzięki zaangażowaniu i niesamowicie pozytywnemu nastawieniu lektora przełamałam barierę i zaczęłam mówić po angielsku. Na prawdę! Ja! 😛 P.S. Dla malkontentów: moją intencją jest jedynie oddanie zasłużonej pochwały czyjejś rzetelnej pracy. Ot tak, bo mam dobre serduszko 😀 Życzę wszystkim przyjemnej nauki!

  Barbara R. – Grzęska
  Język angielski ogólny i biznesowy

  Moja przygoda z GettinEnglish rozpoczęła się kilka miesięcy temu. To był strzał w dziesiątkę! Zajęcia odbywają się online dzięki czemu oszczędzam mnóstwo czasu na dojazdy. Dla mnie, czyli dla osoby, która cierpi na chroniczny brak czasu- rewelacja! Podczas indywidualnej lekcji z lektorem korzystamy z platformy e-learningowej, która pozwala na np. wspólne rozwiązywanie ćwiczeń, oglądanie filmów, słuchanie nagrań itp. Wszystkie materiały po skończonej lekcji otrzymuję na mail (plus obfitą porcję zadania domowego :)). Gorąco polecam taką formę nauki angielskiego. W moim przypadku sprawdza się w 100%. Ponadto na stronie internetowej szkoły publikowane są darmowe materiały do samodzielnej nauki. Dużo słownictwa branżowego, bardzo specjalistycznego (HR, logistyka itp.)- co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Kawał naprawdę dobrej roboty.;) Nie mogę tutaj nie wspomnieć o zasługach mojego nauczyciela Sławka w procesie usprawniania moich umiejętności językowych. Na lekcjach nie ma nudy! Profesjonalny, zawsze przygotowany, dostosowuje się do poziomu i potrzeb ucznia. W momentach kryzysowych potrafi zmotywować do dalszej nauki. Tak trzymać! Pozdrawiam

  Beata Z – Dębica
  Język angielski biznesowy

  Na platformę Gettinenglish trafiłam przypadkiem -poszukując szkoły językowej , w której będę mogła się uczyć angielskiego nie wychodząc z domu oraz w której będę miała szansę rozmawiać po angielsku od pierwszej sekundy zajęć czyli przełamać barierę w mówieniu! ….i to był strzał w 10-tkę ! (aż żałuję, że nie znalazłam szkoły – tj. platformy on-line Gettinenglish wcześniej ). Uwierzcie mi, że w Krakowie jest w czym wybierać -szkół językowych jest na pęczki, a jednak do tej pory nie trafiłam na tą właściwą! W Gettinenglish uczę się od listopada 2015 r. i jeszcze nigdy nauka nie była aż taka przyjemna i efektywna ! Platforma jest intuicyjna – wszystkie ćwiczenia pojawiają się na ekranie i są idealnie dopasowane do moich potrzeb (zapisałam się na lekcje angielskiego ogólnego i biznesowego). Ciekawe teksty, materiały video, ćwiczenia do wypełniania ale przede wszystkim sytuacje, dialogi i spontaniczna rozmowa z lektorem – to wszystko co potrzebne do osiągnięcia biegłości-płynności w mówieniu. Obecnie uwielbiam uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam uczyć się języka angielskiego …ale to nie tylko zasługa tej extra platformy – to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą ! Sławek -mój ulubiony nauczyciel ze wszystkich nauczycieli, których do tej pory miałam. Zawsze przygotowany z profesjonalnym ale także z bardzo “życiowym” podejściem do nauki ! dzięki Tobie naprawdę uwierzyłam, że się dogadam. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi – na 10000%warto ! oraz Pan Mateusz – gdyby nawet coś przestało działać rozwiąże problem w sekundę ! Cóż mogę więcej dodać …….jeżeli chcecie zaoszczędzić czas i rzeczywiście zacząć mówić po angielsku to radzę skorzystać z platformy Gettinenglish jak najszybciej ! wybór należy do Was 🙂 dziękuję Panowie za wszystko! gorąco polecam

  Monika – Kraków
  Angielski ogólny/biznesowy

  Lektor zawsze przygotowuje przydatne i ciekawe tematy, a zajęcia prowadzi w sposób bardzo aktywny. Nauka języka w ten sposób jest bardziej efektywna, gdyż wymusza większe zaangażowanie.

  Dorota S. – Łańcut
  Angielski ogólny

  Witam, Właśnie zakończyłem 16sto godzinny kurs angielskiego. Był to pierwszy raz kiedy spróbowałem zajęć online i muszę przyznać że było warto. Portal który jest używany do prowadzenia kursów jest bardzo czytelny i praktyczny. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Do tego jakość zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetne materiały pobudzające szare komórki do działania + duże zaangażowanie prowadzącego. Punktualnie, duża elastyczność w zajęciach i dopasowanie kursu do potrzeb. Polecam

  Piotr – Rzeszów
  Angielski specjalistyczny

  Platformę GettinEnglish i lektora Sławka poleciła mi koleżanka, której jestem bardzo wdzięczna 😉 Teraz ja polecam dalej taką formę nauki i platformę GettinEnglish. Nauka w taki sposób jest najlepszą formą dla osób mających ograniczony zasób czasu 🙂 Nie trzeba tracić czasu na dojazd, godziny nauki są dopasowane i elastyczne do potrzeb kursanta. Sama platforma jest przyjazna i intuicyjna, brak kontaktu wzrokowego z lektorem, nie ma wpływa na jakość lekcji. Polecam lektora Sławka, lekcje przez niego prowadzone nigdy nie są nudne. Potrafi zmobilizować najbardziej trudne i leniwe osoby do nauki angielskiego 🙂 Sławek proponuje różne formy kontaktu z angielskim, zarówno w trakcie trwania lekcji, jak także zadawane zadania domowe są różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodam, że lekcje są prowadzone z dużą dawką humoru, dobrego nastawienia i maksymalnym profesjonalizmem. Szczerze polecam 🙂

  Justyna – Rzeszów
  Angielski ogólny

  Darmowa lekcja próbna

  Przekonaj się, że nasi kursanci się nie mylą. Sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia online i już dziś zapisz się na darmową lekcję próbną. Gwarantujemy Ci, że nie będzie to strata czasu.