• FAQ

  Zobacz najczęściej zadawane pytania. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skontaktować się z nami. Szczegóły w zakładce Kontakt. Zachęcamy gorąco do zapoznania się również z naszym Centrum Pomocy
  Czy mogę skorzystać z lekcji próbnej przed wykupieniem pakietu?

  Tak.

  Każdy nowy Kursant, ma możliwość odbycia lekcji próbnej. Trwa ona 30 minut i jest oczywiście bezpłatna.

  Podczas tej lekcji, Kursant może poznać zalety naszej platformy, zadać pytania naszemu metodykowi oraz przetestować łącze internetowe.

  W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

  Zajęcia odbywają się od:

  poniedziałku do piątku – 7:00 – 21:00

  soboty od 9:00 – 16:00

  niedziela nieczynne

  W jaki sposób mogę zapłacić za zajęcia?

  Za zajęcia mogą Państwo płacić za pomocą PayU, które są dostępne na koncie kursanta w zakładce Płatności lub przelewem na rachunek bankowy dostępny na fakturze.

  Czy muszę instalować dodatkowe oprogramowanie?

  Nie.

  Zajęcia online odbywają się na multimedialnej platformie za pomocą przeglądarki internetowej. Nie ma potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Mogą Państwo również połączyć się z naszą platformą z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu komórkowego posiadającego dostęp do Internetu.

  Dla większego komfortu zajęć zalecamy używanie słuchawek podczas zajęć z lektorem. Kamera internetowa nie jest wymagana.

  Czy mogę odwołać zajęcia?

  Tak.

  W przypadku wykupienia kursów ogólnych istnieje możliwość odwołania zajęć na 24h przed planowaną godziną rozpoczęcia zajęć. W przypadku nieodwołania zajęć, zajęcia zostaną odjęte z pakietu.

  Czy mogę sprawdzić ile godzin wykorzystałem/-am w danym miesiącu?

  Tak.

  Dla naszych kursantów udostępniamy E-dziennik, gdzie istnieje możliwość zobaczenia dni, w których odbyły się zajęcia, sprawdzenia historii płatności itp.

  Login i hasło do dziennika zostaje wysłany do Państwa w wiadomości e-mail, po dokonaniu płatności.

  Na jaki okres podpisywana jest umowa?

  Szkoła Języków Obcych GettinEnglish.com nie wymaga podpisywania umowy. To od Państwa zależy jak długo chcą korzystać z usług SJO GettinEnglish.com. Gwarantujemy pełną elastyczność zajęć.