• Profesjonalne ebooki

  Sprawdź ofertę profesjonalnych ebooków do samodzielnej nauki języka angielskiego.

  W ramach serwisu języka angielskiego Gettin’ English wprowadziliśmy sklep online z materiałami do samodzielnej nauki. Jeśli z różnych przyczyn nie możesz zapisać się na kurs online, a masz duże pokłady motywacji do nauki języka angielskiego, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne.

  Jak wiadomo, książki do języka angielskiego są bardzo drogie i często to czego najbardziej potrzebujemy to zaledwie kilka stron wartościowego materiału. W trakcie tworzenia serwisu Gettin’ English, zrodził się pomysł na wprowadzenie tematycznych e-booków, które trafiałyby w potrzeby użytkowników serwisu i kursantów szkoły językowej. Co wyróżnia nasze pomocne naukowe?

  • profesjonalnie opracowane zagadnienia przez metodyków,
  • zbiór leksykalno-gramatyczny napisany żywym językiem,
  • różnorodność ćwiczeń utrwalających poznany materiał,
  • przejrzysty układ graficzny,
  • bezpłatna konsultacja z nauczycielem drogą mailową,
  • otrzymujesz produkt w kilka sekund od zakupu,
  • ceny wielokrotnie niższe niż podręczniki

  Materiały do samodzielnej nauki angielskiego są adresowane do osób, które chcą szybko utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru tematycznego i nie przepłacać za naukę. W naszej ofercie znajdziesz materiały do gramatyki, słownictwa, Business English i języka zawodowego z różnych dziedzin. Zdobytą wiedzę wykorzystasz w środowisku pracy i życiu codziennym. Czy wiesz, że każda złotówka, którą wydasz w naszym sklepie online będzie zainwestowana w rozwój serwisu Gettin’ English? Dzięki finansowemu wsparciu użytkowników, możemy dostarczać coraz więcej kreatywnych i bezpłatnych materiałów.

  Już teraz sprawdź nasze cotygodniowe wyprzedaże e-booków i skorzystaj z atrakcyjnej ceny.

  Profesjonalne ebooki

  Przejdź do sklepu i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie