• Darmowa lekcja próbna

  Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej.

  Język angielski ogólny

  Angielski ogólny – General English pozwala uczestnikowi kursu na nabycie umiejętności komunikowania się w języku angielskim w różnorodnych sytuacjach związanych z podróżowaniem, życiem towarzyskim, rozwijaniem zainteresowań i innych.

  Program kursu General English jest opracowywany indywidualnie dla każdego uczestnika kursu, w oparciu o jego potrzeby. Kurs wspiera rozwój kompetencji językowych we wszystkich aspektach (rozumienie ze słuchu, pisanie i rozumienie tekstów pisanych czy mówienie) , a także koncentruje się na wybranych umiejętnościach opartych o potrzeby naszych kursantów.

  W ramach kursu otrzymasz:

  • Indywidualny plan nauki
  • Wirtualna tablica
  • Dostęp do e-dziennika
  • Możliwość odwoływania lekcji
  • Wsparcie metodyka
  • Pomoc Biura Obsługi Klienta
  • Darmowy dostęp do platformy z materiałami Padlet
  • Zniżka na książki w e-księgarni
  • Brak umów
  • Angielski ogólny

   Sprawdź pełen cennik i wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

   • Indywidualny plan nauczania
   • Darmowe materiały dydaktyczne
   • Wsparcie metodyka
   • Dostęp do platformy z dodatkowymi materiałami Padlet
   • Zniżka na książki w e-księgarni
   • Możliwość bezpłatnego odwołania zajęć na 24h przed zajęciami
   • Brak umów
   55zł/ 60 min

  Darmowa lekcja próbna

  Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej.